Şehir İçi Nakliyat

parsiyel yük, parsiyel taşımacılık, parsiyel yük nakliyesi, parsiyel firmaları, Parsiyel lojistik, Parsiyel eşya taşımacılığı, parsiyel yük taşımacılığı

Şehir İçi Nakliye

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında, kapalı kasa kamyonetlerimiz, kamyonlarımız ve tırlarımız ile komple, parsiyel yük, parça eşya ve evden eve nakliye işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Ayvaz Nakliyat, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile komple ve parsiyel yük/eşyalarınızı kaliyeden ödün vermeden garantili olarak taşımaktadır. Ekonomik fiyatlandırma, tam zamanında iş anlayışı, konusunda uzman çalışanlarımız, gerekli sertifika belgelrimiz ve bakımlı yüksek model araçlarımız ile her türlü nakliyat, lojistik ve taşımacılık hizmetlerini İstanbul merkezli olarak vermekteyiz.

Her türlü ev eşyasının şehiriçi, şehirlerarası evden eve nakliyesi, evden eve nakliyat, hammadde, mamül, yarı mamül ve paletli yükün nakliyesi, inşaat/yapı malzeme ve ekipmanların nakliyesi, Makina makina parçası ve ekipmanlarının taşınması, Mobilya ürünlerinin nakliyesi, her türlü yük nakliyesi konularında hizmetinizdeyiz.